top of page

Okulda Güvenlik

Olası bir yangın durumuna karşı, binamız yangın sensörleri ile donatılmıştır. Holleri, yangın kapıları, tüpleri ve merdivenleri ile mevzuata uygun güvenli kaçış koridorları oluşturulmuştur. Bünyemizde bulunan iki tane İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Depreme karşı güvenliğimiz inşaat öncesinde başlamış ve toprak analizleri yapıldıktan sonra inşaat sürecine geçilmiştir. Mevzuatta belirtilen beton çeşidinin bir üst segmenti kullanılarak daha da güçlü bir bina yapısı oluşturulmuştur. Okul giriş kapımızın yanında güvenlik kulübesi bulunmakta ve öğrencilerin okulda bulundukları tüm zaman dilimleri uzman bir güvenlik personeli tarafından kontrol edilmektedir. 

Okulumuz çok sayıda kamera ile 7/24 izlenmekte ve kaydolan veriler en az iki ay saklanmaktadır. Tüm öğrencilerimiz okulda geçirdikleri zaman boyunca başlarına gelebilecek her istenmeyen duruma karşı tarafımızdan sigortalanmıştır. Her eğitim öğretim dönemi başında poliçeleri tekrar hazırlanmaktadır.

bottom of page